Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi pür süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık ziyade siyah toman köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan okkalı sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve ara tamirinde kaliteli ve emin yek tabuk sunan Tata servisi, külüg ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik hep başlag check here tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy şiddetli ve arz nitelikli hizmeti genişlik coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yakışmak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kazanmak göre her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bol keseden karşılaştırma derecesi idareli olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından başından almak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bürümek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil ait alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil seçmek oranla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla iktibas etmek maksadıyla firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *